Anonymous user
Pikemen: Difference between revisions
→2-Player Setup
imported>Kataclysm |
imported>Kataclysm |
||
Line 58:
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::SPU|
|-
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::SPU|midnightblue|3em}}
Line 66:
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::SPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::MPU|
|-
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
Line 74:
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::SPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::MPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::LPU|
|-
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
Line 82:
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::SPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::MPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::LPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::LPU|
|-
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL| ||3em}}
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::SPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::MPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::LPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::LPU|
|style="border: 3px solid black;"|{{PL|::LPU|
|-
|}
|